SEO Optimizācija

SEO optimizācijas pats galvenais uzdevums ir panākt to, lai apmeklētājs, kurš meklētājsistēmā ievada atslēgvārdu pieprasījumu, kas attiecas uz jūsu kompānijas darbības sfēru, nokļūtu tieši jūsu, nevis konkurentu, mājas lapā, savukārt mūsu uzdevums ir to nodrošināt.

SEO Optimizācija (SEO)

seo optimizācija

Kas ir SEO optimizācija?

SEO optimizācija ir iespēja virzīt mājas lapu augstākās pozīcijās mēklētājsistēmās. Iegūt augstas pozīcijas meklētājsistēmās ir ļoti svarīgi, jo lietotāji vienmēr dod priekšroku resursiem pirmajās pozīcijās. SEO - tas ir viens no svarīgākajiem izstrādes etapiem, no kura ir atkarīgs cik jūsu mājas lapa būs apmeklēta, bet piedāvātās preces un pakalpojumi - pieprasīti.
Ko mēs piedāvājam?

Mājas lapas SEO optimizācija, protams, ir ļoti spēcīgs ierocis interneta reklāmā. Bet tikai speciālista rokās! Pavirša optimizācija var novest jūsu mājas lapu pie sankcijām un sodiem no meklētājsistēmu puses.
SEO virzīšanas process sākas no pilna mājas lapas audita, kam seko uzmanīga semantiskā kodola sastādīšana, kas būs atbilstošs jūsu kompānijas specifikai.

SEO optimizācija iekļauj sevī mājas lapas bāzes optimizāciju. Šajā etapā tiek savākta informācija par mērķauditoriju, to interesējošām tēmām un vaicātajiem atslēgvārdiem, uz kuru pamata tiek veidots mājas lapas saturs un lapas kods, kas būs atbilstošs lietotāju interesēm.

Tālāk seko konteksta reklāma. Tas ir efektīvs virzīšanas veids, jo kvalitatīva konteksta reklāma atbild uz lietotāja konkrētajiem vaicājumiem meklētājsistēmā, kas garantē lietotāju uzticību un lojalitāti.