Web dizains

Web dizains un tā izstrāde

web dizains

Kas ir web dizains un kā tas strādā?

Dizaina izstrāde - tas ir svarīgs māksliniecisks un radošs process, kuru veic mūsu dizaineri. Tas sākas no ideju kolekcionēšanas - mūsu dizaineri, pamatojoties uz informāciju par jūsu kompāniju, tās darbības virzieniem, korporatīvā stila un pasūtītāja vēlmēm, izstrādā dažus dizaina maketus, kas tiek aprunāti ar klientu. Pēc korekcijām, ja tās ir nepieciešamas, seko realizācijas stadija, kad mūsu mākslinieku idejas sāk atdzīvoties.

Web dizaina izstrādes procesā veidojas ne tikai skaists attēls, bet arī izpratne par to, kā tas viss strādās. Dizains iekļauj sevī visu vizuālo funkcionalitāti - mājas lapas struktūru, navigācijas izvēlni, satura izvietojumu lapās, flash elementus, krāsu gammu un tā tālāk.

Kādam ir jābūt kvalitatīvam dizainam?

Kādam ir jābūt kvalitatīvam dizainam un kā tam ir jāstrādā? Kādai ir jābūt funkcionalitātei? Ko dara mūsu dizaineri, lai sasniegtu rezultātus? Neskatoties uz to, ka web studiju cenas stipri atšķirās, kvalitātes kritēriji visiem ir vienādi. Kvalitatīvam web dizainam ir jābūt:

Protams, skaistam

Pirmo iespadu nevar atstāt divreiz. Skaists dizains, kas ir izstrādāts ar gaumi un harmonijā ar kompānijas stilu, vienmēr būs piesaistošs. Tomēr web dizainam nav jānovērš lietotāju uzmanību, tai ir jābūt pievērstai lapas saturam.

Ērtam

Dizainam ir jābūt arī ērtam un vieglam izmantošanā. Funkcionalitātei ir jābūt saprotamai lietotājam. Pašai svarīgākajai informācijai ir jābūt pārskatāmai, struktūrai - intuitīvi saprotamai.

Unikālam

Bet viens no svarīgākajiem laba dizaina rādītājiem ir tā unikalitāte. Unikāls web dizains ir dizains, kas ir veidots no nulles, un kas ļauj veidot jūsu īpašo un atpazīstamo stilu.