Grafiskais dizains

Mājas lapas dizains

Vārdam "dizains" ir ļot dažāda uztvere. Jēdziena “dizains” izpratne ir daudz plašāka, nekā tikai izveidot skaistu noformējumu un spēlēties ar burtu veidiem.
Pazīstamajā tiešsaistes enciklopēdijā ir rakstīts, ka “dizains – no angļu ‘design’ – nozīmē plānot, projektēt, skicēt.

Tāpēc ir viegli saprast, kāpēc web dizains sevī ietver vairākus posmus:

  • Mājas lapas prototipa un koncepta izstrāde;
  • Mājas lapas struktūras un funkcionālās puses apzināšana; 
  • Mājas lapas grafiskā un vizuālā noformējuma izstrāde;


Mēs Jums piedāvājam izveidot mājas lapu ar unikālu dizainu, kas tiek veidota tieši priekš Jūsu uzņēmuma un tieši tādu kā vēlaties. Vai arī  dizainu, kas balstīts jau uz gatavas dizaina šablona bāzes, ar iespēju izvēlēties sev tīkamāko.

Kāda starp tiem ir atšķirība?

Unikāls mājas lapas dizains tiek veidots pilnīgi no jauna, no “baltas lapas”, tas sevī ietver sagatavošanos, kas tika minēta iepriekš. Šādā gadījumā dizaineriem ir neierobežota radošo un tehnisko risinājumu izvēle, lai jūsu mājas lapu izceltu uz kopējā fona un piešķirtu tam identitāti. Tas ir svarīgi mūsdienu tirgus konkurencē. Turklāt jau sākotnēji unikāla dizaina pamatā ir iepriekš izstrādāts un pareizi organizēts navigācijas ceļš, lai lapas apmeklētajam būtu vieglāk un ātrāk atrast sev nepieciešamo. Tāpat arī sākotnēji tiek iestrādāti mūsdienīgi tehniskie risinājumi, kas padarīs Jūsu mājas lapu modernu un laikam atbilstošu.

Dizainā, kas balstīts uz gatavu dizaina šablonu, tiek izmantots jau gatavs risinājums. Šāds dizains ir piemērots tad, ja jūsu lapai nav nepieciešamas specifiskas funkcijas vai arī ja Jūsu mērķis ir atrasties interneta tīmeklī. Mēs Jūsu izvēlei atlasām vairākus dizaina šablonus, kas atbilst Jūsu mājas lapas specifikai un struktūrai. Pēc nepieciešamības pielāgojam, lai tas saskanētu ar uzņēmuma identitāti. 

Piesaki mājas lapas izstrādi ar gatavu vai unikālu dizainu ŠEIT!