Reklāmas baneru izstrāde studijā EFFIS

Baneru izstrāde

Google AdWords baneru izveide

Iespējams Jūs tikko izlasījāt aprakstu par Havaju salām, bet Google reklāmas jau piedāvā doties uz šo galamērķi, iegādāties <noindex>lētākas aviobiļetes</noindex> vai labāko viesnīcu šajā apkaimē? Kontekstuālā reklāma reizēm var gan uzrunāt, gan arī izraisīt nelielu paranoju. Jāsaka, ka šis reklāmas veids ir neapstrīdami labs uzņēmējdarbības rīks. 
Piedāvājumi ”nopirkt biļetes uz Havaju salām” ir Google AdWords baneri. Tie var būt gan statiski, gan arī kustīgi, ar nelielu animāciju.

Pasūtot baneru izstrādi pie mums, Jūs iegūsiet Google Adwords baneru komplektu (5-8gb.), atbilstoši Google noteiktajai baneru tehniskajai specifikācijai. Un tie būs gatavi pildīt savu funkciju internetā!

Facebook baneru izveide

Protams, ka arī sociālie tīkli pārdod vietas reklāmai. Facebook reklāma var būt gan kā paziņojums lietotāja jaunumu joslā, gan kā reklāma Jūsu mājas lapai, vai pat apjomīga reklāmas kampaņa.
Lielākoties tas ir statisks attēls, gandrīz bez teksta - īsi un kodolīgi, lai pat vismazākajā laukumā izceltu reklamējamo vārdu salikumu un preces attēlu. 
Mēs varam izveidot reklāmas attēlu, kas piesaistīs uzmanību un Jūsu reklāmu izcels uz pārējo fona. Ātri, gaumīgi un ar kvalitāti!


Animēto un statisko baneru izstrāde

Reklāmu, protams, izmanto ne tikai divas iepriekš minētās platformas. Reklāmas vietas ir arī daudzos citos portālos un lapās, tāpēc mēs piedāvājam izveidot gan statiskos, gan kustīgos (animētos) attēlus. Jums tikai jānorāda reklāmas banera tehniskie parametri, kāds būs tā mērķis un jāuzrāda, kādu informāciju Jūs tajā vēlaties izvietot. Par pārējo parūpēsimies mēs un drīz vien Jūs saņemsiet uzmanībai piesaistošu un vizuāli gaumīgi veidotu baneri.