Baneru izstrāde

Google AdWords baneru izveide
 Varbūt jūs tikko izlasījāt par Haiti revolūciju, bet Google jau jums piedāvā doties ekskursijā uz Haiti, iegādāties <noindex>lētas aviobiļetes</noindex> vai apraksta citus veidus, kā sīkāk kaut ko uzzināt par šo skaisto un attālo vietu? Kontekstuālā reklāma reizēm var gan aizraut, gan arī izraisīt nelielu paranoju, bet šis reklāmas veids ir neapstrīdami labs uzņēmējdarbības rīks. 
 Piedāvājumi ”nopirkt biļetes uz Haiti” ir Google AdWords baneri. Tie var būt gan statiski, gan arī kustīgi (animēti). Pasūtot baneru istrādi pie mums, jūs varēsiet iegūt vienotu koncepciju, pēc kuras apstiprināšanas mēs varēsim izveidot jebkura nepieciešamā izmēra reklāmu, ievērojot vienu dizainu.

Facebook baneru izveide
 Protams, ka arī sociālie tīkli pārdod vietas reklāmai. Facebook reklāma var būt gan kā paziņojums lietotāja jaunumu joslā, gan arī laukums lapas labajā pusē. Tas ir statisks attēls gandrīz bez vārdiem (tajā var būt, piemēram, logotips), zem kura atrodas jūsu reklāmas teksts. 
 Mēs varam izveidot reklāmas attēlu, kas piesaistīs uzmanību un jūsu reklāmu izcels uz pārējo reklāmu fona. 

Animēto un statisko baneru izstrāde
 Reklāmu, protams, izmanto ne tikai divas iepriekš minētās platformas. Reklāmas vietas ir daudzos citos portālos un lapās, tāpēc mēs piedāvājam izveidot gan statiskos, gan kustīgos (animētos) attēlus. Jums tikai jānorāda reklāmas tehniskie parametri un jāpasaka, kādu informāciju jūs tajā vēlaties izvietot.