Logo izstrāde un dizains - cena studijā EFFIS

Logotipa izstrāde

Logotips ir uzņēmuma seja, tā atpazīstamības zīme un identitāte. Logotips uzreiz veido asociāciju virkni, kurā tiek apvienota gan krāsa, gan forma, gan nosaukums. Tā ir uzņēmuma zīme, kas uzreiz pastāsta par tā darbības veidu un nosaukumu. Tas ir labs veids, kā pateikt ļoti daudz, nepasakot neko. Galvenais ir atrast pareizos izteiksmes līdzekļus. 

Logtipa izveidē ir vairāki posmi:

  1. Jūs izklāstiet par sava uzņēmuma darbības veidu, sniedziet informāciju par savām estētiskajām vēlmēm vai arī, izstāstiet savu vīziju, ja Jums tāda jau ir izveidojusies;
  2. Mēs izveidojam 5 dažāda stila logotipa variantus ar dažādu konceptu un vizuālo risinājumu;
  3. Jūs izvēlaties vienu no piedāvātajiem variantiem, savukārt, mēs to apstrādājam un papildinām, ja nepieciešams. Atrodam Jūsu ideālo logotipa versiju!
  4. Pēc logotipa izvēles veikšanas un apstiprināšanas, mēs izveidojam un iesniedzam Jums logo nepieciešamajos formātos (.jpg, .png, .ai, .pdf utt.), ko nākotnē iespējams lietot visdažādākajos veidos: drukai, dokumentiem, internetam utt.
     

Papildus logotipa izveidei mēs piedāvājam izveidot arī vizītkartes un veidlapas dizainu. Tā ir daļa no Jūsu uzņēmuma korporatīvā tēla.
Atsevišķos gadījumos pieļaujam arī lielformāta drukas materiālu dizaina izstrādi un sagatavošanu drukai.

Logotipa izstrādes cena
Lai uzzinātu cik maksā logotipa izstrāde, Jūs varat droši sazināties ar mums šeit, aizpildot kontaktformu vai zvanot pa tālruni:  +371 25647276