Logotipa izstrāde

Izveide logo dizains
 Logotips šobrīd ir uzņēmuma seja. Logo klientam uzreiz veido asociāciju virkni, kurā tiek apvienota gan krāsa un forma, gan arī attēla kopējais stils un uzraksti. Tas ir labs veids, kā pateikt daudz, nepasakot neko. Galvenais ir atrast pareizos izteiksmes līdzekļus. 

Logo izveidē ir vairāki vienkārši posmi:

  1. jūs pastāstāt par sava biroja darbības veidu, sniedzat informāciju par savām estētiskajām vēlmēm vai arī, iespējams, izstāstiet ieceri, ja jums tāda jau ir izveidojusies;
  2. mēs izveidojam 5 dažāda stila logotipa variantus ar dažādām koncepcijām;
  3. jūs izvēlaties vienu no variantiem, un mēs tam veicam labojumus vai papildinājumus, ja nepieciešams.Ja jums nepatiks neviena koncepcija, mēs varam izveidot papildu variantus, bet par papildu samaksu.
  4. pēc koncepcijas apstiprināšanas un samaksas saņemšanas mēs jums izveidojam un iesniedzam logo nepieciešamajos formātos (.jpg, .png, .ai, .pdf utt.), ko iespējams lietot visdažādākajos veidos.

 Papildus logotipa izveidei mēs piedāvājam izveidot arī uzņēmuma stilu. Kas ir uzņēmuma stils? Tas ir viss, kam piemīt jūsu korporatīvais tēls: vizītkartes, veidlapas, aploksnes, nozīmītes un cita dažāda veida produkcija. Uzņēmuma stila pamatkomplektā ietilpst vizītkartes un veidlapas. 
Arī vizītkartēm mēs līdzīgi kā logotipiem izvēlei izveidojam vairākas dažādas koncepcijas, bet pēc viena varianta apstiprināšanas sagatavojam tās drukāšanai. Veidlapas parasti tiek veidotas, izmantojot vizītkartes stilistiskos elementus. 

 Protams, ka tad, ja jums nepieciešama cita veida produkcija (aploksnes, mapes, nozīmītes u.c.), mēs arī varam izveidot nepieciešamos maketus. 

Logo izstrādes cena
 Lai uzzinātu cik maksā logo dizains, jūs varat pārite uz cenu kalkulātoru un aprēķināt aptuvenās izmaksas.