Interneta veikalu izstrāde

Interneta veikalu izstrāde

Mūsdienīgu uzņēmēju darbība norisinās ne tikai reālajā pasaulē, bet arī interneta plašumos – nav noslēpums, ka šādā veidā varam sasniegt vislielāko cilvēku daudzumu, tādēļ katram uzņēmumam, kura pamatdarbība ir orientēta uz kāda veida tirdzniecību, kvalitatīva interneta veikala esamība ir obligāta prasība. Visu cilvēku dzīves šajā laikmetā norit lielā ātrumā un aizņemtībā; šis fakts ir jārespektē, un jācenšas tas pavērst sev par labu – cilvēkiem vairs nav laika pavadīt krietnu daudzumu laika ceļā uz Jūsu fizisko veikalu, šis laikmets nu ir beidzies. Cilvēki alkst pēc iespējas iepirkties internetā un uzņēmums EFFIS Jums sniedz iespēju saviem klientiem piedāvāt šo pakalpojumu.

Kādēļ izvēlēties tieši EFFIS pakalpojumus? Ļoti vienkārši – jo šeit jau gadiem ilgi darbojas jomas profesionāļi, kuriem ir ievērojama pieredze interneta veikalu izstrādē. Jebkurš, kuram ir nācies iepirkties nekvalitatīvi veidotā vai tikai daļēji funkcionējošā interneta veikalā, var atzīt, ka tad jau labāk būtu tērēt savu laiku un doties attiecīgās preces meklēt klātienē. Izmantojot EFFIS pakalpojumus Jūs savam uzticamajam klientu lokam aiztaupīsiet šādu negatīvu pieredzi, vel jo vairāk – Jūsu interneta veikala kvalitāte un ērtā lietošana palīdzēs piesaistīt jaunus pircējus, kuri novērtēs viņiem sniegto servisu. 
Pirms interneta veikala izveides tiks apzinātas Jūsu konkrētās vajadzības un uzņēmuma īpatnības, lai varētu veiksmīgāk izveidot vietni, kura veiksmīgi kalpos ilgu laiku. Uzņēmums EFFIS ir izstrādājis daudzu plaši pazīstamu kompāniju interneta veikalus, tādēļ variet būt drošs, ka sava uzņēmuma interneta veikala izstrādi esat nodevis labās rokās. Ja Jums ir laba ideja, tad mēs to palīdzēsim īstenot!

Kvalitatīva interneta veikala izstrāde prasa zināmu daudzumu laika; EFFIS šo darbu var izpildīt salīdzinoši īsā laika posmā. Jebkura veiksmīga interneta veikala panākumi sastāv no vairākām daļām: veikala dizaina, vietnes programmatūras un tās uzturēšanas, kā arī klientu plūsmas.  EFFIS augsti kvalificētie speciālisti palīdzēs Jums arī situācijās, kurās ir nepieciešami nestandarta risinājumi, – viņu pieredze ļaus tikt galā arī ar šķietami sarežģītu interneta veikalu izveidi, tādēļ varat paļauties, ka tieši Jūsu jaunais interneta veikals būs veidots, domājot par klienta vajadzībām, kas ļaus Jūsu uzņēmuma darbību paplašināt un uzlabot jau esošos pārdošanas apjomus. 

Interneta veikalu izstrādes cenas

Interneta veikalu izveides cena nav nosakāma pēc viena parauga, jo ir jāņem vērā dažādi aspekti, piemēram, Jūsu uzņēmumam nepieciešamās interneta veikala funkcijas, veikala dizaina sarežģītība un citi. EFFIS lepojas arī ar elastību cenu ziņā, tādēļ aicinām pārrunāt Jūsu idejas jau tagad. Interneta veikalu izveide ir mūsu specialitāte, tādēļ nekavējieties – sazinieties ar mums mūsu uzņēmuma mājaslapas sadaļā Kontakti, sūtot epastu uz [email protected] vai arī zvanot pa tālruņa numuru +371 25647276. Sadarbosimies un kopā radīsim labāko interneta veikalu tieši Jūsu uzņēmumam!

Piedāvājam arī pilnībā aprīkota mazbudžeta interneta veikala izstrādi. Interneta veikals tiek sinhronizēts ar grāmatvedības programmu 1C. Aizmirsiet par satura administrēšanu veikalā. Viss darbs ar produktiem, cenām, pasūtījumiem un klientiem notiek jums tik ierastajā grāmatvedības programmā. Interneta veikala funkcionalitāte:
  •  preču katalogs;
  •  preču grozs;
  •  rēķinu/pavadzīmju ģenerēšana un labošana;
  •  reģistrētie lietotāji;
  •  atlaides reģistrētiem lietotājiem;
  •  imports/eksports;
  •  sinhronizācija ar grāmatvedības sistēmu 1C;
  •  statistika;
  •  citi moduļi. 

Interneta veikala izmaksas sākot no 900EUR.
Sinhronizācija sākot no 400EUR.