Mājas lapas izstrāde

Mājas lapu vienkāršoti var salīdzināt ar veikala plauktu. Tas ir kaut kas, ko pircējs redz, esot izstieptas rokas attālumā no pārdevēja. Mājas lapai jāveic tādas pašas funkcijas: jāpiesaista uzmanība, jāparāda piedāvājums un jāizraisa vēlēšanās iegādāties šo preci vai pakalpojumu. 

Šādā izpratnē mājas lapas izstrāde vairs nav kaut kas nesaprotams un svešs, vai ne?

1. Kam tiek veidota mājas lapa? 
Pretēji Jūsu uzskatam, lapa tiek veidota nevis Jums pašam, bet gan klientiem, kuri šo lapu apmeklēs. Mājas lapai jāatbilst Jūsu biznesa specifikai un uzreiz jābūt skaidri saprotamam ar ko Jūs nodarbojaties un ko piedāvājiet saviem potenciālajiem klientiem. Tas viss kopā atspoguļojās gan mājas lapas vizuālajā risinājumā, gan tekstu formulējumā, gan veidā kā to pasniedzat.

2. Kāpēc Jums nepieciešama mājas lapa? 
Uzsākot īstenot ideju par mājas lapas izveidi, jānoskaidro sev pašam, ko tieši Jūs vēlaties panākt: pastāstīt par savām jaunajām idejām, piedāvāt klientiem kādus pakalpojumus, parādīt plašu produkcijas klāstu vai nedaudz no abām iepriekš minētajām lietām? Tādi saukļi kā “tā dara visi” vai “tas šobrīd, šķiet, ir populāri”, sen jau ir aiz muguras, mūsdienu pasaulē tehnoloģijas attīstās un mainās ik dienu, seko līdzi un paļaujies uz profesionāļu ieteikumiem.

3. Ar ko Jūsu mājas lapa būs īpaša?
Mirkli apdomājiet, bet atbildiet godīgi. Jūs noteikti ar kaut ko atšķiraties no savas jomas kolēģiem (šajā jomā diez vai esat vienīgais).
Ņemiet vērā, ka pircējs arī ir cilvēks un viņš nevēlas iedziļināties sīkās un specifiskās nozares niansēs. Konkrētā nozare, iespējams, ir sveša, bet viņš vēlās uzreiz saņemt skaidru atbildi, kas un kāpēc viņam ir nepieciešams.

Atbildot uz šiem jautājumiem, Jūs varat aptuveni iedomāties, kāda tieši lapa Jums nepieciešama.
Tomēr, ja vēl neesat izlēmis, kādai būtu jābūt Jūsu mājas lapai, tad izklāstiet savas domas un idejas mums, bet mēs piedāvāsim piemērotāko risinājumu gan Jūsu biznesa specifikai, gan budžetam.
 

Sazinieties ar mums šeit, aizpildot kontaktformu vai zvanot pa tālruni:  +371 25647276