SEO pakalpojumi

SEO optimizācija

Man ir lieliska mājas lapa, bet tā neparādās meklēšanas rezultātos.

 Pieņemsim, ka jums jau ir mājas lapa internetā. Tā labi izskatās un sniedz visu jūsu potenciālajiem klientiem nepieciešamo informāciju. Kāpēc jūsu pasts nav pārpildīts ar jauno klientu vēstulēm?  Viens no iemesliem varētu būt tas, ka auditorija vienkārši nav redzējusi jūsu lapu. Norāde uz jūsu mājas lapu atrodas kaut kur meklēšanas rezultātu burzmā, tās nav rezultātu pirmajā lapā.  
Jūsu mājas lapai nepieciešama kvalitatīva SEO optimizācija, lai izvirzītu to un apsteigtu konkurentus, kas atrodas augstākās meklēšanas rezultātu pozīcijās.

Ko ietver sevī SEO pakalpojumi?

 SEO optimizācijas speciālista uzdevums ir izvēlēties tos vārdus un frāzes, ko lietotāji visvairāk izmanto viena vai otra pakalpojuma meklēšanai, un iekļaut šos vārdus jūsu mājas lapa. Ja informācija mājas lapa ir ērti strukturēta, bet tekstu rakstīšanā ņemts vērā tas, ka tos lasīs cilvēki, nevis roboti, tad ar pareizu mājas lapu optimizāciju jūsu mājas lapa pēc kāda laika parādīsies augstākās meklēšanas rezultātu pozīcijās. 

Kāpēc ir nepieciešama SEO optimizācija?
pastāvīgs interneta lietotāju skaita pieaugums, jaunās tehnoloģijas (iespēja komunicēt ar lielu auditoriju izmantojot mājas lapu, iespēja maksāt internetā, pasūtīt online režīmā u.c.) padarīja internetu par spēcīgu mārketinga instrumentu
mājas lapu optimizācija ir efektīva priekš visu veidu kompānijām, kuru klienti meklē vai pērk šādas preces un pakalpujumus internetā
jūsu konkurenti jau to dara.

SEO optimizācijas cenas

 Lai uzzinātu mājas lapas optimizācijas pakslpojumu cenas, pārejiet uz cenu kalkulātoru un aprēķināt aptuvenās izmaksas.