[email protected]lv

PIEMĒROTS RISINĀJUMS UN CENA TIEŠI TEV!
Izmaksu kalkulators

Nodrošini augstu un nemainīgu mājaslapas apmeklējumu skaitu

  • Palielini sava uzņēmuma ienākumus

Kāpēc ir svarīgi veikt mājaslapas SEO optimizāciju?

SEO optimizācija ir vienīgais digitālā mārketinga pakalpojums, kas ilgtermiņā bezmaksas palielinās Jūsu mājaslapas apmeklējumu skaitu. Pētijumi ir pierādījuši, ka uzņēmumi, kuri atradās Goggle meklētāja pirmajā lapā, vieglāk pārcieta COVID-19 pašizolācijas periodu!

Kā mēs Jums varam palīdzēt?

Piedāvājam pilnu SEO pakalpojumu klāstu sākot no SEO audita pakalpojumiem līdz arējās mājaslapas SEO optimizācijai. Mūsu mērķis ir kļut par Jūsu SEO optimizācijas stratēģisko partneri, lai palielinātu uzņēmuma autoritātāti, nodrošinātu klientu piesaisti un nostiprinātu Jūsu pozīciju industrijā.

Ārējās mājaslapas SEO optimizācija jeb "off-site SEO"

Darbību veikšana ārpus klienta mājaslapas, lai nodrošinātu pozitīvus sociālos signālus un atsauksmes ar mērķi uzlabot meklētājrīku viedokli par opimizēto mājaslapu.

Iekšējās mājaslapas SEO optimizācija jeb "on-site SEO"

Mājaslapas tehniskā un satura optimizācija, lai nodrošinātu augstāku mājaslapas atrašānās vietu populārākajos meklētājrīkos.

Konkurentu analīze un SEO audits

Pirms pakalpojumu sniegšanas, veiksim konurentu un bezmaksas mājaslapas auditu, lai palielinātu Jūsu iespējas uz augstāku pozīciju Google meklēšanas rezultātos.

E-kommercijas SEO

Optimizēsim Jūsu interneta veikalu, lai palielinātu organisko apmeklējumu skaitu Jūsu mājaslapai. SEO ir viens no labākajiem rīkiem, kas palīdzēs Jums ilgtermiņā sansiegt labus pārdošanas rezultātus.

Kas ir SEO (search engine optimization)?

SEO jeb “search engine optimization” ir darbību kopums, kas ietekmē Jūsu mājaslapas pozīciju dažādos interneta meklētājrīkos. Mājaslapas atrašanās Google un Bing pirmajā lapā ilgtermiņā paplielina organisku apmeklējumu plūsmu un dod iespēju nepieciešamai mērķauditorijai vieglāk atrast Jūsu uzņēmumu.

Ir noskaidrots, ka vairāk kā 70% interneta lietotāju nepievēršs uzmanību apmaksātām reklāmām, tāpēc SEO optimizācija ir stratēģiski svarīgs rīks, kas palielina uzņēmuma atpazīstamību mūsdienu digitālajā pasaulē.

Viena no SEO priekšrocībām ir ilgtermiņa rezultāti pēc pilnvērtīgas mājaslapas optimizācijas. Protams, mājaslapas saturs ir jāturpina pilnveidot, lai atbilstu meklētājrīku algoritmu atjauninājumiem, bet jāatcerās, ka fundamentālu SEO optimizācijas pamatprincipu ieviešana dos neatseveramu rezultātu un palielinās organisku mājaslapas apmeklējumu skaitu.

Kā zināt vai SEO pakalpojumi ir ieviesta pareizi?

Pēc SEO optimizācijas un citu pakalpojumu ieviešanas jūsu vietnes organiskajam apmeklējumu skaitam vajadzētu palielinās dažu mēnešu laikā. Bieži klienti neapzinās, ka īstu rezultātu no SEO optimizācijas var sasniegt tikai strādājot pie tā vismaz 6 mēnešus.

Pirmās izmaiņas būs redzemas jau pēc mēneša, bet lai sasniegu augstus rezultātus pie mājaslapas uzlabošanas ir jāstrādā vairāku mēnešu garumā.

Kā ieviest spēcīgu SEO stratēģiju?

Pirmkārt, jums ir jāsaprot, lai izveidot vietni, kas nodrošinās izcilu, nemainīgu lietotāja pieredzi, jums ir jāveic gan pašas mājaslapas uzlabošana, gan vispārīgs SEO pakalpojumu ieviešanas process. Pareiza satura, vietnes organizācijas, back-end struktūras un meklētājprogrammu mārketinga līdzsvara atrašana ir veiksmīgas SEO kampaņas izstrādes un ieviešanas atslēga. 

Jūsu vietnes panākumiem ir ārkārtīgi svarīgi, lai Jums blakus atrastos pareizā SEO aģentūra. Jo augstāks ir Jūsu vietņu vērtējums un jo vairāk tiešsaistē ir pieminēta  Jūsu mājaslapa, jo vairāk potenciālo apmeklētāju Jūs sansiegsiet. Mēs palīdzēsim izveidot lielisku vietni un ieviest un attīstīt mērķtiecīgu SEO stratēģiju, piemērojot Jūsu mājaslapai jau izmēģinātu un pierādītu meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu komplektu. 

Mēs vēlamies iekļaut visus SEO optimizācijas punktus Jūsu uzņēmuma mājaslapā! Effis.lv nerimstoši strādā, lai iegūtu klientu uzņēmuma pieminēšanu, satura kopīgošanu, atkārtotu izplatīšanu digitālajā vidē. Mūsu SEO kampaņas un profesionālais SEO pakalpojumu klāsts ir pielāgots Jūsu ilgtermiņa panākumiem. Mēs nedomājam tikai par īstermiņa ieguvumiem, un mūsu mērķis ir sniegt pārdomātus pakalpojumus ar individuālu SEO stratēģiju katram klientam, lai palielinātu mājaslapas apmeklētāju plūsmu arī turpmākajiem gadiem.